johanne

Johanne Giovanna

W PAF zaczęłam swoją przygodę z fotografią. Na warsztatach u Sławka pierwszy raz w życiu trzymałam lustrzankę w ręku, więc zaczynałam od zera. Lepiej trafić nie mogłam. Pełen profesjonalizm. Zajęcia przemyślane, poprowadzone w sposób jasny i zrozumiały. Teoria wykorzystana w praktyce, co pozwala zrozumieć każde zagadnienie.

Ukończyłam wszystkie możliwe warsztaty i żałuję, że nie ma ich więcej. Otrzymałam więcej niż się spodziewałam. Atmosfera warsztatów luźna, przyjazna. Prowadzący to skromny człowiek, dla mnie jest wielką inspiracją i świetnym fotografem. Polecam każdej osobie, która zaczyna swoją przygodę z fotografią oraz tym, którzy już co nieco wiedzą, ale chcą wiedzieć jeszcze więcej. Moje pierwsze, nie jedyne, ale zdecydowanie najlepsze warsztaty, w których miałam przyjemność uczestniczyć.

izabela-kopciewska

Izabela Kopciewska

Z ogromną przyjemnością POLECAM Podlaską Akademię Fotografii -kurs ABC fotografii cyfrowej prowadzony przez NIEZASTĄPIONEGO Sławka Gawryluka ?
Jeżeli fotografia to Twoja pasja ,bądź sposób na życie ..to jesteś w odpowiednim miejscu u odpowiedniego człowieka!
Kurs ABC to nie tylko OGROM wiedzy jaką posiądziesz, ale też – fajnie spędzony czas w przemiłej atmosferze,
– pomoc w każdym etapie Twojego rozwoju foto
– i miłość do fotografii którą Sławek potrafi zaszczepić w każdym ?
Nauka u prawdziwego profesjonalisty z dziedziny fotografii to dla mnie była ogromny zaszczyt ?. Wiedzą którą posiadam po kursie wpłynęła w ogromnym stopniu na mój rozwój fotograficzny !
karolin-owczarek

Karolina Owczarek

Szczerze polecam każdy kurs w PAF. Prowadzący – Sławek jest osobą bardzo zaangażowaną, skrupulatną i cierpliwą. W prosty, nieskomplikowany sposób przekazał Nam ogrom wiedzy teoretycznej i praktycznej. Jestem bardzo zadowolona i polecę każdemu kto chciałby zagłębić tajniki fotografii ?

cezary-karpowicz

Cezary Karpowicz

Drogie koleżanki i koledzy, może niedoszli kursanci kursów fotograficznych prowadzonych w Podlaskiej Akademii Fotografii przez fajnego fotografa Sławka Gawryluka.
Prowadzący to prawdziwa skarbnica wiedzy, który krok po kroku pozwalał wszystkim kursantom odkryć radość oraz satysfakcję płynącą z fotografii. Pewnie wielu z was tak jak i ja najpierw kupiła, kupi aparat, a potem nie będzie wiedziała co z nim zrobić, kurs dostałam
w prezencie od mojej żony i jestem bardzo zadowolony. Zaliczyłem już dwa kursy w PAF i pewnie jeszcze spotkam się ze Sławkiem (czekam na następny prezent od żony) bo tak jak się mówi, że apetyt rośnie w miarę jedzenia… to prawda. Prowadzący to pełny profesjonalista w każdym calu i chyba co najważniejsze to człowiek cierpliwy bo pytań było dużo różnego kalibru.
Ważne też, że na każdych zajęciach dostawaliśmy materiały szkoleniowe i fachową prezentację, a potem slajd po slajdzie omówiony w najmniejszych szczegółach. Czy polecam kursy prowadzone prze Sławka Gawryluka. Tak Tak Tak kursy fotografii przygotowane są przez profesjonalistę i obejmują kompleksową wiedzę z danego zakresu dziedziny fotografii. Poznasz teorię i praktykę. Dowiesz, się jak robić zdjęcia w trybie manualnym, poznasz parametry takie jak: przysłona, ISO, czas otwarcia migawki i inne. Dzięki pracy dzień za dniem przez kilka tygodni, będziesz w stanie zgłębić od podszewki temat robienia zdjęć w różnych warunkach i różnymi technikami.

sandra-szpakowska

Sandra Szpakowska

Od zawsze kochałam robić zdjęcia, lecz zawsze robiłam je smartfonem, do czasu gdy zapisałam się na kurs ABC Fotografii Cyfrowej. Długo obawiałam się też czy sprostam wszelkim omawianym na kursie tematom, ale już pierwsze spotkanie ze Sławkiem rozwiało moje wszelkie wątpliwości. Jest to człowiek z pasją, dużym dystansem i poczuciem humoru, dzięki temu lekcje z nim są przepełnione kompletem wiedzy, a także wieloma zabawnymi historiami. Każdy temat jest omawiany bardzo szczegółowo, a w razie wątpliwości zawsze możemy dopytać i zawsze otrzymamy odpowiedź na nurtujące nas pytanie. Czuję wielką satysfakcję po zakończeniu kursu, gdyż mój poziom wiedzy z całkowicie zerowego wskoczył na wyższy poziom. Polubiłam, a wręcz pokochałam się z aparatem cyfrowym, a smartfon służy mi już tylko do kontaktowania się ze światem. Z całego serca polecam wszystkim początkującym pasjonatom fotografii, gdyż ten kurs nie tylko dostarczy Wam mnóstwo wiedzy teoretycznej jak i praktycznej, ale także rozbudzi w Was wielką pasję fotografowania i nauczy Was patrzeć na świat i swoje otoczenie w zupełnie inny, dużo piękniejszy sposób.

monika-msciwujewska

Monika Mściwujewska

Skorzystanie z kursów w Paf było najlepszą rzeczą jaką zrobiłam. Konkretna wiedza podana w bardzo przystępny i zrozumiały sposób. Dzięki Paf rozwinęłam skrzydła, ciągle mam ochotę na więcej wiedzy i nie rozstaję się z aparatem. Polecam każdemu.

MalgorzataKasperowicz

Małgorzata Kasperowicz

Gdy dostałam nowy aparat lustrzankę oglądałam ją z każdej strony, ale nic nie mówiły mi te wszystkie przyciski i pokrętła. Zaczęłam szukać kogoś kto mógłby mi to wszystko wyjaśnić i wtedy trafiłam na kurs podstawowy prowadzony przez PAF. Wakacyjny kurs podstawowy bardzo mi pomógł, wyjaśnił zasady i rozbudził zainteresowanie . Na kursie każdy mógł nie tylko wysłuchać wykładu ale też od razu zadawać nurtujące go pytania nawet po kilka razy. Co jeszcze mogę powiedzieć? Chyba to, że na jednym kursie się nie skończyło. Gdy tylko dowiedziałam się o następnych chętnie w nich uczestniczyłam. Wiedziałam już że to będzie rzeczowe i bardzo praktyczne spotkanie i mogę z czystym sumieniem polecać je innym.

iwona-pajewska

Iwona Pajewska

W PAFie korzystałam z kilku kursów i z całego serca polecam każdemu.
Nie ma lepszego miejsca niż PAF i lepszego człowieka niż Sławek, żeby opanować podstawy, zrozumieć nawet bardziej nieprzystępną teorię i znaleźć przełożenie na praktykę.
Wesoła atmosfera, angażująca forma zajęć, możliwość kontynuacji od podstaw po materiał rozszerzony – w moim przypadku zaowocowały zamianą zwykłego zainteresowania na wielką pasję i pracę.
Najlepszy początek fotograficznej drogi. Dał mi inspirację i solidne podstawy. Dziękuję 🙂

anna-waszkiewicz

Anna Waszkiewicz

To była najlepsza decyzja jaką podjęłam od lat ?.
Wszystkim, którzy chcą poznać tajniki fotografii polecam kursy w PAF.
Myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie ?.
Sławku jeszcze raz dziękuje za nabytą wiedzę i za to, że teraz robię to co od zawsze kochałam najbardziej.