cezary-karpowicz

Cezary Karpowicz

Drogie koleżanki i koledzy, może niedoszli kursanci kursów fotograficznych prowadzonych w Podlaskiej Akademii Fotografii przez fajnego fotografa Sławka Gawryluka.
Prowadzący to prawdziwa skarbnica wiedzy, który krok po kroku pozwalał wszystkim kursantom odkryć radość oraz satysfakcję płynącą z fotografii. Pewnie wielu z was tak jak i ja najpierw kupiła, kupi aparat, a potem nie będzie wiedziała co z nim zrobić, kurs dostałam
w prezencie od mojej żony i jestem bardzo zadowolony. Zaliczyłem już dwa kursy w PAF i pewnie jeszcze spotkam się ze Sławkiem (czekam na następny prezent od żony) bo tak jak się mówi, że apetyt rośnie w miarę jedzenia… to prawda. Prowadzący to pełny profesjonalista w każdym calu i chyba co najważniejsze to człowiek cierpliwy bo pytań było dużo różnego kalibru.
Ważne też, że na każdych zajęciach dostawaliśmy materiały szkoleniowe i fachową prezentację, a potem slajd po slajdzie omówiony w najmniejszych szczegółach. Czy polecam kursy prowadzone prze Sławka Gawryluka. Tak Tak Tak kursy fotografii przygotowane są przez profesjonalistę i obejmują kompleksową wiedzę z danego zakresu dziedziny fotografii. Poznasz teorię i praktykę. Dowiesz, się jak robić zdjęcia w trybie manualnym, poznasz parametry takie jak: przysłona, ISO, czas otwarcia migawki i inne. Dzięki pracy dzień za dniem przez kilka tygodni, będziesz w stanie zgłębić od podszewki temat robienia zdjęć w różnych warunkach i różnymi technikami.