Najczęściej zadawane pytania

Nie ma głupich pytań...

Kursy i szkolenia

Kurs składa się z 2 części i w całości przeznoczony jest dla początkujących fotoamatorów. Nie musisz mieć absolutnie żadnej wstępnej wiedzy aby zapisać się na I część kursu. II część wymaga znajomości tematyki z pierwszej części.
Tak, każdy uczestnik powinien na zajęcia przychodzić z aparatem - nie koniecznie swoim. Nie ważne czy jest to aparat kompaktowy czy lustrzanka cyfrowa. Posiadacze lustrzanek i bezlusterkowców skorzystają jednak na kursie więcej.
Tak, ale nie sprawi tego sam certyfikat ukończenia kursu. Kurs wymagać będzie od Ciebie sporo zaangażowania również pomiędzy zajęciami. Jeżeli znajdziesz na to przynajmniej 1 godzinę w tygodniu efekty na pewno się pojawią.
Nie, każdy sam powinien zdecydować czy chce się uczyć od zupełnych podstaw, czy zacząć od części II. Można również zakończyć kurs na części I. Rekomendowaną jednak przez nas drogą jest uczestnictwo w całym kursie (obu częściach) od razu.
Najmłodszy uczestnicy mieli 14 lat i to jest właściwy wiek minimalny. Najstarsi uczestnicy, to najczęściej osoby, na emeryturze, którzy , jak sami mówią, maja w końcu czas na realizację swoich pasji. Na pewno nie jesteś za stary. Jeżeli czujesz, że jesteś za młody - zadzwoń.
Zaczynamy od zupełnych podstaw, ale w trakcie będziemy tą wiedze pogłębiać i nawet na I części kursu przekazana wiedza będzie już dotyczyć tych bardziej zaawansowanych tematów.
Kurs jest rozciągnięty w czasie, zajęcia są cyklicznie, przeważnie raz w tygodniu przez minimum kilka tygodni. Warsztaty najczęściej odbywają się podczas 1-2 dni, maja bardziej praktyczny charakter, dotyczą węższej grupy zagadnień.

Rejestracja i udział w szkoleniach

Tak, podczas rejestracji na szkolenia należy podać podstawowe dane osobowe, które z pewnością nie będą udostępnione innym podmiotom.
Ze szkolenia można zrezygnować w każdej chwili. Nie zawsze to się jednak wiąże ze zwrotem opłaty za kurs.
Jeżeli nie przypadł Ci do gustu sposób prowadzenia zajęć lub zakres materiału, możesz bezkosztowo zrezygnować ze szkolenia. Można to zrobić po uczestnictwie w 3 zajęciach kursu ABC Fotografii Cyfrowej lub po połowie zajęć w innych szkoleniach. Szczegóły w Regulaminie PAF.
Niestety nie. Rejestracja odbywa się wyłącznie przez stronę internetową.
Każde opuszczone zajęcia można odrobić z kolejna grupą szkoleniową.
Każdy Voucher prezentowy ma naniesiony indywidualny kod, który należy wpisać podczas rejestracji na szkolenie w formularzu zgłoszeniowym.
Tak, można to zrobić w ciągu 14 dni od zakupu.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz do nas.