O Podlaskiej Akademii Fotografii

Witaj w Podlaskiej Akademii Fotografii!

Jeżeli jesteś osobą, która z entuzjazmem podchodzi do fotografowania i dąży do wzbogacenia swoich umiejętności fotograficznych - dobrze trafiłeś.

PAF powastała, aby umożliwić ludziom kochającym fotografię zdobywanie wiedzy, rozwój umiejętności i spotkanie się z ludźmi z podobnymi pasjami. To miejsce dla amatorów fotografowania, bo fotografia amatorska daje mnóstwo przyjemności i satysfakcji. Nie mamy ambicji kształcenia zawodowców, choć nie raz i osoby pracujce zawodowo jako fotografowie niejednego się tu będa mogli nauczyć. Ale naszym głównym celem jest pomoc fotoamatorom w uzyskaniu po prostu lepszych zdjęć.

Podlaskia Akademia Fotografii powstała na bazie kursu "ABC Fotografii Cyfrowej", którego autorem jest Sławomir Gawryluk - fotograf z pasji, który od kilku lat promuje świadome fotografowanie -z jednej strony poprzez swój autorski kurs fotografii "ABC Fotografii Cyfrowej", a z drugiej poprzez blog z poradami dla początkujących fotoamatorów Fotografujesz.pl. PAF powstała, w wyniku zapotrzebowania uczestników kursu na inne metody doskonalenia już zdobytej wiedzy w większym i bardziej ukierunkowanym zakresie.

Stąd pomysł na współpracę z innymi fotografami, których zaprosiliśmy do współpracy. Przygotowaliśmy warsztaty tematyczne, które w praktyczny sposób nauczą fotografii w bardziej ukierunkowanych obszarach, Dlatego w ofercie PAF znalazły się warsztaty autorskie takich osób jak: Beata Oświecińska, Maciej Karwacki czy Jerzy Hungendorfer, a w przyszłości ta oferta będzie się sukcesywnie zwiększać.

Czekamy na Ciebie.

Załoga PAF