Najczęstsze pytania

1. Dla kogo jest kurs ABC Fotografii Cyfrowej?

Kurs składa się z 2 części i w całości przeznoczony jest dla początkujących fotoamatorów. Nie musisz mieć absolutnie żadnej wstępnej wiedzy aby zapisać się na I część kursu. II część wymaga znajomości tematyki z pierwszej części.

2. Czy muszę mieć swój aparat na kursie?

Tak, każdy uczestnik powinien na zajęcia przychodzić z aparatem - nie koniecznie swoim. Nie ważne czy jest to aparat kompaktowy czy lustrzanka cyfrowa. Posiadacze lustrzanek i bezlusterkowców skorzystają jednak na kursie więcej.

3. Czy po kursie ABC Fotografii Cyfrowej moje zdjęcia będą rzeczywiście lepsze?

Tak, ale nie sprawi tego sam certyfikat ukończenia kursu. Kurs wymagać będzie od Ciebie sporo zaangażowania również pomiędzy zajęciami. Jeżeli znajdziesz na to przynajmniej 1 godzinę w tygodniu efekty na pewno się pojawią.

4. Czy muszę zapisać się na obie części?

Nie, każdy sam powinien zdecydować czy chce się uczyć od zupełnych podstaw, czy zacząć od części II. Można również zakończyć kurs na części I. Rekomendowaną jednak przez nas drogą jest uczestnictwo w całym kursie (obu częściach) od razu.

5. Czy nie jestem za młody/za stary?

Najmłodszy uczestnicy mieli 14 lat i to jest właściwy wiek minimalny. Najstarsi uczestnicy, to najczęściej osoby, na emeryturze, którzy , jak sami mówią, maja w końcu czas na realizację swoich pasji. Na pewno nie jesteś za stary. Jeżeli czujesz, że jesteś za młody - zadzwoń.

6. Czy kurs ABC Fotografii Cyfrowej to zupełne podstawy?

Zaczynamy od zupełnych podstaw, ale w trakcie będziemy tą wiedze pogłębiać i nawet na I części kursu przekazana wiedza będzie już dotyczyć tych bardziej zaawansowanych tematów.

7. Czym się różni kurs od warsztatów?

Kurs jest rozciągnięty w czasie, zajęcia są cyklicznie, przeważnie raz w tygodniu przez minimum kilka tygodni.
Warsztaty najczęściej odbywają się podczas 1-2 dni, maja bardziej praktyczny charakter, dotyczą węższej grupy zagadnień.

1. Czy muszę podawac swoje dane?

Tak, podczas rejestracji na szkolenia należy podać podstawowe dane osobowe, które z pewnością nie będą udostępnione innym podmiotom.

2. Czy mogę zrezygnować ze szkolenia w takcie?

Ze szkolenia można zrezygnować w każdej chwili. Nie zawsze to się jednak wiąże ze zwrotem opłaty za kurs.

3. Na czym polega Gwarancja Satysfakcji?

Jeżeli nie przypadł Ci do gustu sposób prowadzenia zajęć lub zakres materiału, możesz bezkosztowo zrezygnować ze szkolenia. Można to zrobić po uczestnictwie w 3 zajęciach kursu ABC Fotografii Cyfrowej lub po połowie zajęć w innych szkoleniach. Szczegóły w Regulaminie PAF.

4. Czy mogę się zapisac na szkolenie przez telefon?

Niestety nie. Rejestracja odbywa się wyłącznie przez stronę internetową.

5. Muszę opuścić zajęcia, co wtedy?

Każde opuszczone zajęcia można odrobić z kolejna grupą szkoleniową.

6. Mam Voucher, jak z niego skorzystać?

Każdy Voucher prezentowy ma naniesiony indywidualny kod, który należy wpisać podczas rejestracji na szkolenie w formularzu zgłoszeniowym.

7. Mam Voucher, czy moge zamienić go na gotówkę?

Niestety nie.

8. Czy mogę zmienić szkolenie z Vouchera na inne?

Napisz do nas, pomyślimy.

9. Kupiłem Voucher, czy mogę go zwrócić?

Tak, można to zrobić w ciągu 14 dni od zakupu.

Koszyk