Fotografia podróżnicza – spotkanie z Markiem Waśkielem

Czy fotografowanie i podróżowanie idą ze sobą w parze? Czy jadąc na upragnioną wycieczkę do Peru czy Indii mamy gwarancję przywiezienia wspaniałych fotografii? Jak przygotować się do wyjazdu, aby szansa na dobre zdjęcia była możliwie największa?

\"\"

fot. Marek Waśkiel

Odpowiedzi na te, i wiele innych pytań możesz poznać już 20 lutego b.r. na pierwszym Spotkaniu z Fotografią organizowanym przez Podlaską Akademię Fotografii.

\"\"Gościem spotkania będzie Marek Waśkiel – fotograf, podróżnik i dziennikarz, redaktor naczelny Internetowego Magazynu o Fotografowaniu i Podróżach – FotoGeA.com.

Autor wielu publikacji n.t. fotografowania, organizator krajowych i zagranicznych wypraw fotograficznych opowie o tym jak fotografować w podróży i jakie czynniki wpływają na powodzenie wyprawy fotograficznej, a co wyjątkowo nie sprzyja osiągnięciu dobrych rezultatów.

Podczas spotkania Marek Waśkiel zaprezentuje fotokasty (prezentacje multimedialne) ze swoich ostatnich wypraw oraz odpowie na pytania uczestników spotkania.

Spotkanie odbędzie się w Białymstoku, 20 lutego o godz. 18:30.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.

UWAGA! Lista uczestników jest już zamknięta. Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o innych przedsięwzięciach Podlaskiej Akademii Fotografii – zapisz się na Listę Adresową PAF.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Koszyk