Po spotkaniu z fotografią podróżniczą

Dziś – 20 lutego – odbyło się pierwsze \’spotkanie z fotografią\’, którego organizatorem była Podlaska Akademia Fotografii. Gościem specjalnym był Marek Waśkiel – fotograf, podróżnik i dziennikarz. Ponad 50 osób zainteresowanych fotografią wysłuchało opowieści o fotografowaniu w podróży. Uczestnicy dowiedzieli się, że podróżowanie i fotografowanie nie koniecznie muszą iść ze sobą w parze. Marek Waśkiel przekonywał, że po dobre zdjęcia wcale nie trzeba wyjeżdżać na drugi koniec świata, że dobre kadry można znaleźć na swoim osiedlu, a kto ich nie dostrzega w swojej okolicy, nie zrobi też tego w Peru czy Nowej Zelandii.

Podczas spotkania uczestnicy obejrzeli 2 fotokasty prezentujące zdjęcia z Podlasia i z Syrii, a na koniec Ci bardziej dociekliwi mogli usłyszeć odpowiedzi na swoje pytania.

\"\"\"\"\"\"\"\"

1 komentarz do “Po spotkaniu z fotografią podróżniczą”

  1. Justyna Majkowska

    Bardzo ciekawe i inspirujące spotkanie. Człowiek pełen pasji, wiedzy i zaangażowania, w to co robi, potrafi zachęcić do rozwijania własnych umiejętności. Mam nadzieję, że wydarzeń tego typu będzie coraz więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Koszyk